handan
handanozcelebi

Hakkımda

” Benim fikrimce bir şeyi fotoğraflayana kadar onu gerçekten gördüğünüzü iddia edemezsiniz ” der Emile Zola . Bence fotoğraf için en güzel ifade budur . Fotoğraf çekmek gerçekten de içinde bulunduğumuz dünyaya sadece bakmayıp , içindeki güzellikleri, mutlulukları, hüzünleri, acıları ve yaşanmışlıkları görmemizi sağlar . Adeta elinizdeki makine ile zamanı durdurursunuz .
Fotoğraf makinesi benim için daha önce tahmin edemeyeceğim kapıları açan bir anahtar ve bir çok muhteşem insanı tanımamı sağlayan , renkler , gülümsemeler , mutluluk gözyaşları , doğayı ve güzellikleri keşfetmeme vesile olan bir araç oldu . Beni en çok etkileyen makro fotoğraflar oldu . Gözümüzün göremediği kadar yakın detayları, dokuları yakalamak , o dikkate bile almadığımız canlıların bambaşka yaşam mücadelelerini ve karmaşık yapılarını yakından görmek ve fotoğraflamak ben de büyük bir heyecan ve mutluluk yarattı .
Fotoğrafın sürekli değişik yönlerini, bakış açılarını keşfetmek ve sürekli daha çok şey öğrenip araştırmak istedim . Bu konu ile ilgili çeşitli eğitimler aldım.Küçük yaşdan beri resim ve fotoğrafla büyük bir aşkla ilgili ve alakalıyım . Fakat yedi yılı aşkın bir süredir profesyonel anlamda fotoğraf çekiyorum.En sonunda bu hobimi akademileştirmek istedim ve fotoğrafçılık ve kameramanlık bölümününden mezun oldum. Bu sitenin bütün tasarımı yazılımı bana aittir . Bu konuda da eksiklerimi tamamladım ,öğredim , araştırdım , oturdum yazdım , büyük bir titizlikle nakış nakış fotoğraflarımı işleyerek kendi sitemi tasarladım.Bu vesile ile kendi kadrajımı , ışığımı , fotoğraflarımı sizlerle paylaşmakdan büyük keyif almaktayım.
Sevgi ve Saygılarımla


Handan Özçelebi


About

” In my opinion , you cannot say you have thoroughly seen anything until you have a photograph of it ” said by Emile Zola . I think this is the best expression for the photos . I really take photo just look at the world we're in , in beauty , happiness , sadness , pain and the moments , allows us to see . It's almost like you like your machine stops the time with .
Camera for me a key that opens the doors and provides me a lot of great people , colors , smiles , tears of happiness , let nature and the beauty of the occasion was a tool . That impressed me most was the macro photos . Can see up close our eyes details , textures , he does not even consider the struggles of life and living things we different to see and photograph the complex structures I created great excitement and happiness .
Various aspects of continuous photo perspectives to explore and learn more things I wanted to explore all the time . I have a variety of training related to this subject . Since an early age's picture and a big photo and about love . But five years professionally , I'm taking photos . Finally, this is my hobby, I wanted to give an academic status and I'm studying photography and cameraman . All design software of this site belongs to me . I completed my missing in this regard , I learn , I researched , wrote , I sat down with great care by processing my photos on your own site to the embroidery embroidery designed it myself . Here with my own framing , my light , my photos from the great tips to share with you .

Love and best regards


Handan Özçelebi

© 2016 Handan Özçelebi Photography Portfolio, All Rights Reserved